Lista konferencji  
 
Opcje sponsoringu  
 
 
         
         
   

 

 


Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt.: "SPOTKANIE POLSKI Z PORTUGALIĄ
- PERSPEKTYWY ROZWOJU BIZNESU"
.

Dla portugalskich przedsiębiorców Polska jest najważniejszym rynkiem wśród krajów Europy Środkowo-Wschodniej. Zachęcani przez rząd i organizacje branżowe widzą coraz większe szanse na inwestycje na rynku Polskim w wielu dziedzinach działalności. Poziom rozwoju Polskiego rynku jest porównywalny z sytuacją Portugalii w momencie jej akcesji do UE, jest jedną z podstawowych zachęt dla przedsiębiorców.

Wierząc w ogromne znaczenie promocji Polski w UE zaplanowaliśmy czwartą konferencję z cyklu "Roadshow" - w Portugalii, która niewątpliwie staje się coraz bardziej znaczącym partnerem biznesowym dla naszego kraju. Konferencja odbędzie się 3 marca 2005 roku w Lisbonie.

Celem cyklu konferencji "Roadshow" jest wypromowanie Polski w krajach Unii Europejskiej, zainteresowanie inwestorów zagranicznych i stworzenie nowej platformy dla kontaktów gospodarczych i biznesowych między Polską a Europą.

Poszczególne sesje konferencji poświęcone będą stosunkom gospodarczym Polski z Portugalią, perspektywom wzrostu gospodarczego w Polsce oraz możliwościom, jakie otworzyły się w poszczególnych branżach po wejściu kraju do UE. Zostaną przedstawione największe inwestycje portugalskie na rynku polskim oraz perspektywy i zachęta do dalszego napływu inwestycji do Polski.

Uczestnikami konferencji będą między innymi przedstawiciele zagranicznych (głównie portugalskich) i polskich firm handlowych, doradczych, prawniczych, deweloperskich, obrotu nieruchomościami, branży hotelarskiej, budowlanej, spożywczej, detalicznej, oraz przedstawiciele instytucji finansowych i rządowych. Międzynarodowi mówcy i moderatorzy stworzą unikalną atmosferę multi-narodową w forum, które ma za zadanie promować Polskę oraz wspomóc rozwój biznesu na atrakcyjnym rynku nowego członka UE.

 
 
 
 
 
 
   
ORGANIZATOR:
 
 
 
 
 
 
 
PATRON HONOROWY:
 
 
 
PATRONI:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
PARTNER: