Lista konferencji  
 
Opcje sponsoringu  
 
 
         
         
   
 

 

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kolejną czwartą już edycję "IV Forum Outsourcingu  - Polska Europejskim Rajem Usługowym", która odbędzie się 19 listopada 2008 roku w  hotelu Hyatt w Warszawie. Wydarzenie to jest cyklicznym następstwem poprzednich konferencji z cyklu Outsourcing - Polska Europejskim Rajem Usługowym, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a także zyskały grono stałych uczestników.

Celem Forum jest promocja Polski jako nowoczesnego europejskiego centrum usług BPO jak również przedstawienie najnowszych trendów na rynku outsourcingowym - w Polsce jak i na świecie. Spotkaniu będą towarzyszyły panele dyskusyjne podczas których omówione zostaną kwestie budowania strategii firm w oparciu o wykorzystanie outsourcingu, rozwój centrów BPO w Polsce i najbardziej zyskownych branż, jak również kwestie publicznych przetargów. Rosnące koszty pracy i przewaga konkurencyjna poprzez wysokowykwalifikowane kadry - ten temat również będzie w tym roku poddawany dyskusji przez ekspertów zarówno z sektora publicznego jak i prywatnego. W tegorocznej edycji przedstawiciele Ministerstwa Gospodarki, sektora bankowego, kancelarii prawnych, firm consultingowych oraz samorządów będą mówić o opłacalności lokowania inwestycji w naszym kraju. Poruszony zostanie także temat outsourcingu dla sektora publicznego. Na ile świadczenie usług dla instytucji, urzędów i jednostek publicznych jest blokowane przez skomplikowane procedury ustawy o zamówieniach publicznych - do tego problemu ustosunkuje się reprezentant Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych. Jak obecna sytuacja na rynkach finansowych na świecie wpłynie na sektor BPO w Europie Środkowo-Wschodniej - w szczególności w Polsce - to pytanie będzie tematem panelu otwierającego Forum.

Podczas Gali dziesięciu firmom wyłonionym w plebiscycie Outsourcing Magazine - partnera merytorycznego Forum - przyznane zostaną tytuły "Rzetelnego Outsourcera".

IV Forum Outsourcingu skierowane jest głównie do inwestorów z Polski jak i z zagranicy - kadry zarządzającej, przedsiębiorstw działających w obszarze outsourcingu lub rozważających zastosowanie tej formy w swojej strategii biznesowej.

Poprzez organizowanie dorocznego  Forum chcemy zwiększyć świadomość w zakresie obecnych trendów panujących w dziedzinie outsourcingu.

Jesteśmy przekonani że konferencja będzie doskonałym miejscem do wymiany cennych uwag oraz poglądów a także nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, które zaowocują wspólną / przyszłą współpracą. Wierzymy również, iż samo Forum przyczyni się do napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do sektora BPO.


 

 
 
 
nic
PATRONAT:
nic

nic

nic
PARTNER MERYTORYCZNY:
nic

nic
ORGANIZATOR:
nic

nic
 

nic