Lista konferencji  
 
Opcje sponsoringu  
 
 
         
         
 

 

 

Roadshow Polska ma zaszczyt zaprosić na kolejną trzecią już edycję "Forum Outsourcingu Roadshow - Polska Europejskim Rajem Usługowym", która odbędzie się 24.10.2007 roku w Warszawie w hotelu InterContinental.

Wydarzenie to jest cyklicznym następstwem poprzednich konferencji z cyklu Outsourcing - Polska Europejskim Rajem Usługowym, które odbyły się w latach ubiegłych i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem (Opinie oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.roadshowpolska.pl/Pl/Opinie.htm).

Celem konferencji
jest promocja Polski jako nowoczesnego europejskiego centrum usług BPO (w tym miast polskich między innymi: Warszawy, Krakowa, Poznania i Szczecina) jak również przedstawienie najnowszych trendów na rynku outsourcingowym - w Polsce jak i na świecie, wymiany poglądów i doświadczeń z przedstawicielami różnych branż. Zaprezentowani zostaną liderzy outsourcingu z różnych dziedzin. Dokonane zostaną podsumowania zmian jakie nastąpiły na przestrzeni ostatnich lat. Zastanowimy się nad szansami i zagrożeniami które niesie za sobą outsourcing: kiedy outsourcing jest opłacalny i jak nie wpaść w pułapkę outsourcingu. Poruszone zostaną zagadnienia rentowności outsourcingu.

Żywimy głęboką nadzieję, iż konferencje z cyklu Outsourcing Roadshow przyczynią się do sukcesu Polski jako lidera napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do sektora BPO. Więcej informacji na temat organizowanych konferencji przez Roadshow Polska dostępnych jest na stronie www.roadshowpolska.pl.
 
 
 
 
 
 
   
   
nic
 
ORGANIZATOR:
 
nic
 
 
nic
PARTNER:
nic

nic
PATRONI:

nic
nic

nic

nic

nic

nic
PARTNER MERYTORYCZNY:
nic

nic