Lista konferencji  
 
Opcje sponsoringu  
 
 
         
         
   

 

 


Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na konferencję pt.: "Nowa era możliwości w Polsce".

Polacy potwierdzili już, że chcą na równych prawach uczestniczyć w tworzeniu Wspólnej Europy. Wybór ten jednocześnie zamyka ważny etap historii i rozpoczyna nowy. Tylko od Polaków zależy jak wykorzystają otwierające się przed nimi możliwości i ogromny potencjał. Polska musi teraz wykorzystac swój czas.

Polska stanie się 1 maja 2004 roku członkiem Unii Europejskiej.

W wyniku przystąpienia do wspólnoty zmieni się prawodawstwo i gospodarka kraju.

Konferencja pt.: "Nowa era możliwości w Polsce" odbędzie się 6 - 7 listopada br. w stolicy zjednoczonej Europy - Brukseli. Będzie pierwszą z serii konferencji "POLAND'S ROADSHOW IN EUROPE" i ma na celu zbliżenie przedstawicieli polskiego biznesu z partnerami z państw należących do UE.

Organizowane przez nas forum pozwoli spojrzeć na polską gospodarkę z szerszej perspektywy. Pozwoli również poznać możliwości i wyzwania, jakie stwarza przystapienie Polski do Unii Europejskiej.

Jednym z najważniejszych celów konferencji jest zaprezentowanie zagranicznym inwestorom przesłanek, które stoją za zachęceniem do szybszego tempa napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych oraz kapitału portfelowego.

Wraz z przystapieniem do UE, Polska stanie się uczestnikiem jednolitego rynku europejskiego, co podniesie wiarygodność polskich produktow i usług, oraz znacząco obniży koszty prowadzenia działalności na skalę międzynarodową.

Konferencja w dużej mierze skierowana jest do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw zarówno polskich, jak i zagranicznych.

Uczestnikami konferencji będą między innymi przedstawiciele zagranicznych, polskich i międzynarodowych firm handlowych, doradczych, prawniczych, deweloperskich, obrotu nieruchomościami oraz instytucji finansowych i rządowych.

Prezentacje poprowadzą mówcy z państw Unii Europejskiej, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, ministerstw i instytucji, oraz przedstawiciele firm doradczych, prawniczych, deweloperskich i obrotu nieruchomościami.


 
 
 
 
 
 
   
ORGANIZATOR:
 
 
PATRON HONOROWY:
 
 
OFICJALNY PRZEWOŹNIK: