Lista konferencji  
 
Opcje sponsoringu  
 
 
         
         
   
 

 

 

Roadshow Polska serdecznie zaprasza na konferencję "TRZY MIASTA, TRZY RZEKI - INWESTYCJE, SZANSE I WYZWANIA", która odbędzie się 29 stycznia 2008 w Hotelu InterContinental w Warszawie.

Celem konferencji będzie przedstawienie planów i możliwości inwestycyjnych w miastach Polski. Wydarzenie to będzie doskonałą okazją do spotkania z władzami miast, firmami zaangażowanymi w inwestycyjne, a przy okazji z uczestnikami przedsięwzięcia EURO 2012.

Strategiczne położenie Polski w sercu Europy powoduje że jest to idealne miejsce do inwestycji, o czym może świadczyć prężnie rozwijajacy się w ciągu ostatnich lat sektor real estate. Tym bardziej potwierdza się teza, iż mistrzostwa będą również doskonałym kapitałem w rozwój polskiej gospodarki. Tematem przewodnim konferencji będzie potencjał miast i plany inwestycyjne. Podczas paneli omówione zostaną możliwości rozwoju najważniejszych sektorów rynku nieruchomości oraz źródła finansowania (drogi, hotele, zagospodarowanie brzegu rzek w miastach Polski, lotniska). Przedstawimy sposoby finansowania tych inwestycji m.in. PPP - jako sposób realizacji inwestycji.

Konferencja kierowana jest do firm i instytucji, które biorą lub planują aktywny udział przy rozbudowie i modernizacji miast Polski, jak również pragną w czynny sposób zaangażować się / lub już zaangażowały się w przebudowę nabrzeża Polskich rzek.

Jesteśmy pewni, że konferencja będzie doskonałym miejscem wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów przydatnych przy realizacji projektów inwestycyjnych.
 
 
 
 
 
 
   
nic
 
ORGANIZATOR:
 
nic
 
 
nic
PATRONI:
nic

nic

nic

nic

nic

nic

nic

nic

nic

nic